جلالي: هدف‌ سايپا کسب 3 امتياز است

Reza Sharifi

مدير ارشد تالار
[h=2] سرمربي تيم فوتبال سايپا البرز گفت: براي بازي فردا به دنبال کسب تمامي امتيازات هستيم.

[TD="align: left"]
00945400.jpg
[/TD]مجید جلالی در نشست خبری قبل از دیدار این تیم با گسترش فولاد تبریز اظهار کرد: به دنبال کسب 3 امتیاز در این بازی هستیم.
وی افزود: همه دیدند که تیم سایپا در بازی دوم خوب و قدرتمندانه ظاهر شد.
جلالی با اشاره به بازی اول این تیم در مقابل نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: گرمای هوا و کیفیت بد زمین باعث افت بازی شد و تیم سایپا نتوانست بازی خوبی در اولین دیدار خود داشته باشد.
سرمربی تیم سایپا در مورد نمایش این تیم در بازی با تیم پیکان گفت: در بازی دوم در مقابل پیکان توانستیم نواقص خود را برطرف کنیم و این امیدواری وجود دارد که بتوانیم در بازی فردا بازی بهتری ارائه دهیم.
وی در مورد انگیزه بازیکنان تیم سایپا در مقابل گسترش فولاد افزود: بچه‌ها در این هفته برای کسب تمامی امتیازات از هفته‌های قبل مصمم‌تر هستند.
جلالی در مورد وجود نداشتن مهاجم تمام کننده در این تیم گفت: برای این موضوع نیز تمرین‌هایی انجام شده و در مورد تیم گسترش فولاد نیز بر روی نقاط قوت و ضعف این تیم کار کرده‌ایم و هدف ما کسب 3 امتیاز در این دیدار است و شناخت ما به اندازه دو بازی است که گسترش فولاد انجام داده است.
سرمربی تیم سایپا در مورد کیفیت بازی تیم سایپا گفت: تیم در حال خوب بازی کردن است و همه شاهد بودند که در بازی قبلی جلوی پیکان 12 موقعیت خلق شد که 6 تای آن تک به تک بود.
وی در مورد مصدومین و محرومین بازی در مقابل گسترش فولاد خاطرنشان کرد: تنها بازیکن مصدوم ما در این دیدار روزبه شاه‌علیدوست است که 2 تا 3 هفته زمان نیاز دارد که به شرایط بازی برگردد. کاوه رضایی که جزء مصدومین ما بوده رسیده و آسیب‌دیدگی ندارد.
جلالی در پاسخ به این سوال که نظر شما در مورد مدعیان قهرمانی در این فصل لیگ برتر چیست، گفت: با گذشت 2 هفته از شروع بازی‌ها اظهارنظر در مورد قهرمانی زود است چون جدول از هفته هشتم به بعد شکل می‌گیرد.
وی بیان کرد: به نظر می‌رسد بازی‌ها مقداری با کیفیت‌تر شده و برخی تیم‌ها با کیفیت‌تر از قبل بازی می‌کنند.
سرمربی تیم سایپا در مورد چمن ورزشگاه انقلاب کرج گفت: چمن ورزشگاه انقلاب کرج مقداری بلند است و همه شاهد بودند که در دیدار نفت مسجدسلیمان انرژی مضاعفی از این تیم گرفت که این تیم در بازی بعد در خانه پذیرای شکست از پدیده مشهد شد.
جلالی گفت: با مسئول زمین چمن ورزشگاه انقلاب کرج در مورد این موضوع صحبت کردم و قرار شد تا جایی که ممکن است چمن کوتاه گردد.
وی در مورد به‌کارگیری بازیکنان جوان و بومی در تیم سایپا بیان کرد: ترابی و علیزاده بازیکنان 18 و 19 ساله ما در بازی‌های قبل بازی کردند که می‌توانند نوید خوبی برای سایپا باشند.
سرمربی تیم سایپا در خصوص دعوت دو نفر از بازیکنان سایپا به تیم ملی جوانان گفت: دوست داریم با تیم ملی همکاری کنیم اما باید شرایط طوری باشد که ما هم متضرر نشویم.


 
بالا