استخدام جدید در شهرداری های خوزستان

Reza Sharifi

مدير ارشد تالار
معاون امور عمرانی استانداری خوزستان از برگزاری آزمون استخدامی شهرداری های شهرهای تازه تاسیس این استان به مناسبت هفته دولت خبر داد و گفت: در این آزمون ۲۰۱ نفر جذب این شهرداری ها می شوند.
به گزارش جنوب نیوز، ˈاحمد سیاحیˈ در نشست خبری که در محل معاونت عمرانی استانداری خوزستان برگزار شد به تشریح برنامه های هفته دولت در این استان پرداخت و بیان کرد: به مناسبت هفته دولت این آزمون برای جذب نیروهای مورد نیاز ۲۱ شهرداری های شهرهای تازه تاسیس این استان برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه آزمون استخدامی جذب نیروی شهرداری های شهرهای تازه تاسیس استان ۲۱ شهریور امسال برگزار می شود ، گفت: با توجه به عنوان های مربوط به شغل های مورد نیاز ، ۱۶۳ نفر مرد و ۱۳ نفر زن و ۲۵ نفر به صورت مشترک بین زن و مرد در این آزمون جذب می شود.
معاون امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: آگهی استخدام این آزمون بزودی در جراید محلی منتشر، و تمامی استخدام این آزمون به نیروهای بومی تعلق دارد.
سیاحی بیان کرد: در این آزمون سه برابر ظرفیت مورد نیاز جذب نیرو انجام می شود و پس از طی مرحل قانونی از اواسط آبان این نیروها جذب می شوند.
وی در خصوص اجرای پروژه های هفته دولت در خوزستان گفت:به مناسبت این هفته ۷۹۰ پروژه با چهار هزار و ۳۸۴میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.
وی افزود: در هفته دولت ۳۸ پروژه اصلی و مهم با حضور وزرا و استاندار خوزستان به بهره برداری می رسد.
سیاحی بیان کرد: از مجموع این پروژه ها ۲۵۶ پروژه در ۲۳۱ روستا با بیش از یک هزار و ۲۸۹ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.
وی افزود: همچنین از ۵۳۴ پروژه عمرانی نیز در ۳۴شهر با سه هزار و ۹۵ میلیارد ریال در این هفته بهره برداری خواهد شد، که ۱۰۳ پروژه آن در اهواز ، ۸۸ پروژه در دزفول و ۸۲ پروژه در آبادان هستند.
مسوول نظارت بر اجرای پروژه های عمرانی هفته دولت در خوزستان گفت:واحد تصفیه خانه فاضلاب شهرستان رامهرمز با ظرفیت ۵۴ هزار متر مکعب در ثانیه و با اعتبار ۸۵ میلیارد ریال، احداث و توسعه واحد نمک زدایی لب سفید ،خط تولید ام دی اف شرکت توسعه نیشکر ،آبرسانی به روستاهای شهرستان های اهواز ،شوش ،دزفول از پروژه های مهم است که در هفته دولت بهره برداری می شود.
وی بیان کرد: همچنین در مجموعه شهرداری های استان نیز۱۶۳پروژه در بخش فضای سبز،ساخت پارک ها اصلی و فرعی ،بهسازی معابر شهری به بهره برداری می رسد.
گفتنی است هفته دولت امسال از ۲۴مرداد ماه همزمان با شروع به کار دولت تدبیر و امید آغاز شده و تا ۸ شهرویور ادامه دارد.
 
بالا