بالیوود فیلم پرفروش هالیوود را بازسازی می‌کند

Reza Sharifi

مدير ارشد تالار
به گزارش خبرگزاری مهر فیلم پرفروش که با هزینه‌ای اندک توسط جاش بون ساخته شد، با فرهنگ هندی بازسازی می‌شود.

وینجی سیگ رییس هندی کمپانی فاکس استار استودیوز بمبئی، گفت این فیلم نوجوانانه با فرهنگ و زبان هندی دوباره ساخته می شود. وی گفت: ما فکر می کنیم این داستان بسیار احساسی می تواند با مخاطبان هندی ارتباط عمیقی برقرار کند.
وی افزود: نسخه انگلیسی این فیلم چند هفته‌ای است که اینجا نمایش داده شده و هنوز بر پرده است. من فکر می‌کنم نسخه هندی با استقبالی به مراتب بیشتر روبه رو شود.
هنوز چگونگی ساخت این فیلم، جزییاتش و نیز کارگردان آن مشخص نشده‌اند.
«تقصیر ستارگان ما» بر مبنای رمانی از جان گرین به همین نام ساخته شد و شایلین وودلی و آنسل الگورت در آن ایفای نقش کرده‌اند. وودلی در این فیلم در نقش دختری ۱۶ ساله ظاهر شده که دچار سرطان است و با گروهی حامی بیماران سرطانی آشنا می‌شود و آنجا به پسری که سرطان دارد و نقشش را الگورت بازی کرده، دل می بندد.
این کمپانی هندی پیش از این بازسازی فیلم «مترو ماینل» فیلم بریتانیایی شرکت کننده در بخش اسکار خارجی را با عنوان «نورهای شهر» ساخته است. به تازگی این استودیو تیزر فیلم «بنگ بنگ!» را رونمایی کرد که نسخه هندی فیلم تام کروز و کامرون دیاز یعنی «شوالیه و روز» است. این فیلم با بازی ستارگان درجه یک هندی هریتیک روشن و کارتینا کیف ساخته شده و دوم اکتبر اکران می شود.
«تقصیر ستارگان ما» که از آغاز ژوئن اکران شد به سرعت به فیلمی پرفروش بدل شد و در سراسر جهان به نمایش درآمد. فیلمنامه این فیلم را اسکات نویاستاتر و مایکل وبر نوشته اند و فروش فیلم در مدتی کوتاه از مرز ۱۰۰ میلیون دلار عبور کرد. این در حالی بود که همزمان در آمریکا فیلم های مطرحی چون «شریر» با بازی آنجلینا جولی اکران شده بودند.
موفقیت این فیلم موجب شد تا کارگردانان به سراغ دیگر رمان‌های جان گرین بروند و سارا پولی هم به جمع کسانی پیوست که برای کارگردانی یک فیلم اقتباسی از رمان «در جستجوی آلاسکا» نوشته جان گرین اعلام آمادگی کرد.
 
بالا