• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

درمان های غیر جراحی برای تقویت عضلات کف لگن

tfoorooghi

New member

درمان کف لگن اغلب به تقویت عضلات کف لگن کمک می کند. برای تقویت عضلات کف لگن، تمرینات کگل می تواند به بهبود کشسانی دیواره های واژن کمک کند. یک متخصص کف لگن می تواند در انجام تمرینات کمک کند، اما ورزش هایی نیز وجود دارد که می توانید خودتان آن را امتحان کنید.برای مشاوره با دکتر خوب واژینوپلاستی در تهران اینجا کلیک کنید.

تمرینات کگل​

تمرینات کگل برای بهبود سفتی عضلات توصیه می شود. بهترین راه برای انجام کگل زمانی است که در حال ادرار کردن هستید. در حین ادرار کردن، عضلات کف لگن خود را ببندید تا جریان ادرار را متوقف کنید. هر بار حدود 4 تا 5 ثانیه نگه دارید و فشار دهید. بعد از اینکه یاد گرفتید کدام ماهیچه ها را سفت کنید، می توانید این تمرین را در هر زمانی در طول روز انجام دهید. برای بهبود سفتی توصیه می شود که کگل را تا 10 بار در روز انجام دهید.

راه حل غیر جراحی در مطب برای رفع شلی واژن​

ThermiVa​

اگر راه حل غیر جراحی را ترجیح می دهید، ThermiVa یک انتخاب عالی است. ThermiVa یک درمان در مطب بدون هیچ زمان از کار افتادگی، انرژی حرارتی را به لابیا و واژن می‌رساند که منجر به سفت شدن فوری و تجمع طولانی مدت کلاژن می‌شود. سه درمان در مطب توصیه می شود. بیماران ما در مورد ThermiVa هیجان زده می شوند. در زیر فقط تعدادی از توصیفات بیماران ما در مورد ThermiVa آمده است.
 
بالا