• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

دو افزونه سئو برای مرورگر گوگل کروم و کاربردی بعد از طراحی سایت

fp42001

New member
دو افزونه سئو برای مرورگر گوگل کروم
افزونه سئو SeoQuake For Chrome
این افزونه ابتدا برای مرورگر فایرفاکس ساخته شد و بعد از بوجود آمدن کروم، برای این مرورگر نیز توسعه داده شد. این افزونه پارامترهای بسیاری دارد که می توانید برحسب علایق خود آنها تنظیم کنید. مانند افزونه فوق، این افزونه نیز دارای تمامی امکانات و اطلاعات پایه در مورد سئو به علاوه برخی امکانات بیشتر مثل نمایش لینک های داخلی و خارجی است. این افزونه به صورت یک نوار در بالای وبسایت ها نمایش داده می شود و با وجود تمامی قابلیت های با ارزش در این افزونه، از هر 10 وبسایت تقریبا 3 وبسایت این نوار ابزار را به درستی نمایش نمیدهند. از دیگر نقاط ضعف این افزونه می توان به سرعت کم بارگزاری پارامترهای سایت اشاره کرد. اما نشان دادن تمامی پارامترها در موتورهای جستجوی محبوب مانند گوگل، یاهو و بینگ با یکبار جستجو و بارگزاری و نمایش در یک لحظه، قابلیتی است که باعث ایستادن این افزونه در کنار سایر افزونه های محبوب شده است.

goog3658.jpg
افزونه بهینه سازی برای مرورگر گوگل کروم
افزونه SEO Site Tools

در این افزونه مجموعه امکاناتی وجو دارد که آن را از سایر ابزارهای بهینه سازی برای موتورهای جستجو متمایز می کند. این افزونه علاوه بر نمایش تمامی اطلاعات پایه در مورد وضعیت یک وب سایت، پیشنهاداتی را جهت بهبود پارامترهای مختلف ارائه میکند. همچنین خطاهای مربوط به بهینه سازی در صفحات سایت را نیز همراه با توضیحاتی جهت رفع آنها به شما نشان خواهد داد. این افزونه پس از یافتن نقاط ضعف و خطاهای وب سایت، پیشنهاداتی جهت بهبود متاتگ های توضیحاتی، کلیدواژه های هر صفحه، عنوان صفحات سایت، حجم صفحه، توضیحات تصاویر مورد استفاده در سایت، آدرس صفحات و بسیاری از موارد دیگر را که ممکن از از چشم شما دور بماند را ارائه می کند. بنابراین میتوانید قدم به قدم تا رفع کامل مشکلات موجود در هر صفحه با این افزونه همراه شوید. افزونه SEO Site Tools قادر است جزئیات دقیقی از وبسایت مورد نظر در اختیار شما قرار دهد. می توانید اطلاعات دامنه و یا هاست سرور مورد نظر را تنها با یک کلیک بدست آورید. اعتبارسنجی کدهای HTML و CSS صفحات وبسایت از دیگر قابلیت های این افزونه است. از مهمترین نکات قابل اشاره در این افزونه، میتوان به ابزار بررسی کلمات کلیدی آن اشاره کرد که اطلاعات خود را از ابزار Google Sktool استخراج می کند.

goog145.jpg


[TR="bgcolor: transparent"]
[TD="bgcolor: transparent"][/TD]
[/TR]

طراحی سایت
طراحی وب سایت
 
بالا