• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

فرگوسن: رونالدو کار مرا راحت کرد

Reza Sharifi

مدير ارشد تالار
[h=2] سرمربي پيشين شياطين سرخ پس از تماشاي درخشش شاگرد پيشين خود در سوپرجام اروپا به تمجيد از وي پرداخت.

[TD="align: left"]
00990402.jpg
[/TD]در جدال شب گذشته (سه شنبه) تيم‌هاي رئال مادريد و سويا در سوپرجام فوتبال اروپا که در شهر کارديف ولز برگزار شد، کريستيانو رونالدو، ستاره پرتغالي کهکشاني‌ها با به ثمر رساندن دو گل، پيروزي 2 بر صفر سفيدپوشان مادريد علاوه بر رقم زدن دومين قهرماني آنها در سوپرجام اروپا در پايان بازي به عنوان جايزه بهترين بازيکن ميدان را هم دريافت کرد آن هم از دستان سرالکس فرگوسن.

فرگوسن يکي از اعضاي کميته فني يوفا براي انتخاب برترين بازيکن ميدان سوپرجام اروپا بود و در پايان بازي اين جايزه را به کريستيانو رونالدو، شاگرد پيشين خود در منچستريونايتد تقديم کرد.

وي پس از اهداي اين جايزه به بازيکني که او را در سال 2009 در ازاي 80 ميليون پوند به رئال مادريد فروخت، گفت: معمولاً در فينال يک جام سخت است که بهترين بازيکن ميدان را انتخاب کنيد اما کريستيانو امشب کار مرا راحت کرد.

فرگوسن اولين مربي بود که رونالدو زير نظر او در سال 2008 توانست اولين قهرماني اروپايي خود را با شکست چلسي در فينال ليگ قهرمانان مسکو تجربه کند. 
بالا