قلعه‌نويي: با غيرت ايراني پيروز شديم

amir.fc

کاربر ويژه
قلعه‌نويي: با غيرت ايراني پيروز شديم
[h=2] سرمربي استقلال پس از پيروزي مهم اين تيم برابر الجزيره مي‌گويد غيرت ايراني به کار تيمش آمد.

[TD="align: left"]
00944587.jpg
[/TD]به گزارش ورزش سه به نقل از سايت باشگاه استقلال، امير قلعه نويي، سرمربي استقلال پس از پيروزي يک بر صفر مقابل الجزيره امارات در کنفرانس خبري اظهار کرد: خدا را شکر توانستيم در يک بازي سخت 3 امتياز بازي را بگيريم. به شاگردانم افتخار مي‌کنم. ما امروز جنگيديم و با غيرت ايراني پيروز شديم. نيمه اول الجزيره بهتر از ما بود و چند موقعيت گلزني داشت ولي در نيمه دوم با تعويض هايي که انجام داديم توانستيم به گل برسيم. بد شانسي ما اين بود که مهدي نظري بعد از 3 دقيقه حضور در ميدان دچار آسيب ديدگي شد و ما مجبور شديم يکي از تعويض‌هاي خودمان را براي نظري استفاده کنيم. خدا را شکر الان تقريبا به جدول مسابقات بازگشته‌ايم. 2 فينال ديگر در پيش داريم. اگر مقابل الشباب هم مثل امروز بازي کنيم مي‌توانيم پيروز شويم اما بايد بگويم براي تيم الجزيره و مربي بزرگ اين تيم والتر زنگا احترام خاصي قائل هستم.

قلعه نويي در پاسخ به اين سوال که تعويض‌هاي شما بهتر از والتر زنگا بود ادامه داد: خدا را شکر تعويض‌هاي ما در اين مسابقه به کارمان آمد وتوانستيم به پيروزي برسيم.

سرمربي استقلال در پاسخ به سوال خبرنگار اماراتي مبني بر اينکه روز يکشنبه هفته آينده مهمترين بازي فصل شما مقابل فولاد که به نوعي فينال ليگ است برگزار خواهد شد، اظهار داشت: وقتي شما برنده مي‌شويد اشکال‌ها تا حدودي پوشيده مي‌شود. ما در بازي رفت مقابل الجزيره بهتر از امروز بوديم و مي‌توانستيم در تهران هم پيروز شويم. ما تا فردا حق داريم براي برد امشب خوشحالي کنيم چون بايد به فکر بازي با فولاد باشيم. در آنجا انتحاري و منطقي بازي خواهيم کرد و اميدوارم در ليگ هم به جدول بازگرديم.

قلعه نويي در پاسخ به سوال خبرنگاري مبني بر اينکه استقلال در شرايط سخت بهتر عمل مي‌کند، گفت: اين خصوصيت مردم ايران است که در شرايط سخت بهتر عمل مي‌کنند. در بازي تيم ملي ايران مقابل کره جنوبي هم شرايط سخت و خاصي وجود داشت ولي با غيرت بازيکنان ايراني توانستيم به جام جهاني صعود کنيم. ما جنگيديم و با قلبهايمان بازي کرديم و به جام جهاني صعود کرديم.

سرمربي استقلال در پايان در باره علت شکست الجزيره در بازي امشب گفت: فکر مي‌کنم به خاطر فشردگي بازيهايي بوده که الجزيره در اين چند وقت انجام داده است. البته بايد بگويم ما در نيمه دوم توانستيم با قدرت تاکتيکي در اين ميدان پيروز شويم.

برگرفته : http://www.varzesh3.com
 
بالا