5 نکته برای تقویت مهارت نوشتاری زبان انگلیسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

BLaDe

متخصص بخش زبان
مهارت های نوشتاری انگلیسی خود را تقویت کنید
مهارت های نوشتاری انگلیسی از تمرین زیاد ناشی می شوند. هیچ کسی از ابتدای تولد نویسنده ی خوبی نبوده است. برای این که بخواهید در زبان انگلیسی مهارت های نوشتاری خود را تقویت کنید باید زمان زیادی را صرف تمرین و یادگیری کنید. هیچ کسی نتوانسته مهارت های writing خود را در سطح بالایی بیابد مگر اینکه تمرین زیادی کرده باشد.
هرکسی برای تقویت مهارت های انگلیسی خود هدف و انگیزه ی خاصی دارد. شاید شما انگلیسی را برای شغل یا تحصیلات آکادمیک خود بخواهید یا توسط مهارت های نوشتاری خود بخواهید که ایمیل کاری انگلیسی زبان خود را پاسخ دهید.

5 نکته برای تقویت مهارت های نوشتاری زبان انگلیسی :


1 – تمام نوشته های خود را در یکجا نگه داری کنید

یک دفتر یا یک ریدر الکترونیکی تهیه کنید. با نگه داشتن تمام نوشته های خود در یک جا شاهد رشد و پیشرفت مهارت خود باشید.

2 – هر روز تمرین کنید

یکی از مزیت های این کار این است که یک عادت خوب به خود داده اید. هر روز تمرین کردن، نوشتن به زبان انگلیسی را برای شما بسیار امری طبیعی جلوه می دهد.


3- موضوعی را انتخاب کنید و در مورد آن بنویسید

خود را درگیر به انتخاب موضوع نکنید شما می توانید در مورد هر چیزی بنویسید شما می توانید در مورد خودتان، آهنگ هایی که گوش می دهید، روزنامه ها و داستان ها بنویسید.

4- از چند پیش نویس استفاده کنید

پیش نویس یعنی نسخه هایی از نوشته که امکان تجدید نظر دارند. بعضی اوقات نوشته ی شما زمانی خوب و مناسب می شود که پیش نویس آن را چندین بار اصلاح کنید یا اصلا چندبار دوباره آن را بنویسید. این ذهنیت را که نوشته ی شما باید در ابتدا خوب در بیاید فراموش کنید و هنگام نوشتن به یاد بیاورید که این نوشته پیش نویس است و ممکن است چندین بار اصلاح شود.

5- از سرویس های آنلاین برای اصلاح گرامر نوشته استفاده کنید

در نوشتن گرامر یک معزل بزرگ است. شما نیازی به دانستن همه چیز در مورد گرامر ندارید. از منابع اینترنتی مانند grammerly ، grammerchek یا grammerbook.com برای چواب دادن به سولات گرامری خود استفاده کنید.منبع متن
 
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا