Microsoft Windows 10 Enterprise LTSB

microsoftiran

New member
[h=2]ویندوز 10 Enterprise ( مخصوص شرکت ها)
عملکرد هوشمند مایکروسافت ویندوز 10 با ویندوز 8.1 مخصوص شرکت ها قابل مقایسه است. تمام مشخصات ویندوز حرفه ای را داراست و علاوه بر آن امکاناتی دارد که به سازمان های متوسط یا بزرگ خدمات IT حرفه ای ارایه می کند. این خدمات عبارتند از :
محافظت پیشرفته در برابر حمله های امنیتی جدید
کاربرد آسان و امکان حمایت و به روز رسانی
مدیریت و کنترل کامل دستگاه ها و برنامه ها
برای این منظور، ویندوز 10 مخصوص کسب و کار امکانات جدیدی را ارایه داده است که عبارت است از :
محافظ دستگاه : ترکیبی از مشخصات امنیتی نرم افزاری و سخت افزاری در کنار یک دیگر فعالیت می کنند تا فقط اپلیکیشن های مطمئن قابلیت اجرا داشته باشند.
مدیریت دستگاه : مجموعه هماهنگی از مدیریت سیار دستگاه ها برای کامپیوتر، تبلت و موبایل به شما اجازه می دهد دستگاه هاس شخصی و شرکتی را با هم مدیریت کنید.
محافظت از اطلاعات شرکتی: از طریق این فنآوری اطلاعات شرکتی شما در برابر افشاگری های ناگهانی امروزی که از طریق شبکه های اجتماعی، ایمیل اتفاق می افتد، محفوظ می ماند
پاسپرت مایکروسافت: روشی برای جایگزین کردن پسورد های معمول با روش های چندگانه شناسایی مانند سلام ویندوز و ثبت دستگاه
تهیه بسته (Provisioning packages): راهی جدید برای ساخت بسته ای که به شما اجازه می دهد به بهترین و سریع ترین شکل یک دستگاه را تنظیم کنید.
[h=2]ویندوز 10 Enterprise 2015 LTSB
این نوع ویندوز 10( که LTSB در آن مخفف قسمت سرویس دهی بلند مدت است.) همانند ویندوز 10 Enterprise است با این تفاوت که به روز رسانی های آن دریافت نخواهند شد و بنابراین شرکت ها می توانند کنترل بیشتری بر روند به روز رسانی خود داشته باشند. این ویندوز برای محیط های کاری حساس مناسب است.
[h=2]
 
بالا