A
امتیاز کسب شده
8

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

 • امیرحسین*بهشت پیکس

  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۳ ۲۲:۲۷

  سلام استاد امیرمحسن عزیز
  ممنون از زحمات همیشگی و بی بدیل شما
  یه زحمتی داشتم... لطفا لینک سایت جدیدم و جایگزین شهر بهشت کنید(چون اون وبلاگ دیگه متعلق به من نیست!)
  ممنونم.
  با سلام خدمت امیر خان
  یک یا دو هفته ای است که شما رو کمتر در انجمن می بینیم بجز مشغله کاری مسئله دیگری است که نمی دانم چیست ؟
  یا از دست ما یا بعضی ها دلسرد شده ای هر چه که هست انشاء الله خیر باشد .فکر کنم این زودگذر باشد چون احتیاج به دور ماندن از این انجمن شاید دوباره عطش شما برای بازگشت رو بیشتر کند
  گذشته از این، شما دو تصویر رو در ذهنتون مجسم کنید: یکی تصویری از مسجدالحرام به شکلی که همه رو به یک قبله و به شکل دایره وار به دور کعبه مشغول نماز هستند و دیگری تصویری که هر کس به یک سمت دلخواه در حال نماز هستش. کدوم تصویر شکل زیباتری داره؟ مسلما وقتی نظم در صوف نماز باشه و هدف یکی باشه شکل زیباتری به خودش میگیره. خدا برای جلوگیری از تفرقه و ایجاد وحدت و شاید به دلایل دیگه ای که عقل ناقص من در اون حیطه نمیگنجد، قبله واحدی رو مشخص کرده...
  ببخشید که حرفام یه کم طولانی شد، اما نکاتی بود که لازم دونستم خدمتتون عرض کنم:گل:
  آیه 146 تا 150 سوره بقره: این فرمان تغییر قبله حکم حقی از طرف پروردگار توست ، بنابراین هرگز از تردید کنندگان در آن مباش (147) هر امتی قبله ای دارد که خداوند آن را مشخص کرده و به جای گفتگو درباره قبله در نیکیها و اعمال خیر از یکدیگر سبقت جویید. هر جا باشید خداوند همه ی شما را در روز رستاخیز حاضر می کند. زیرا او بر هر چیزی تواناست (148) از هر سو خارج شدی به هنگام نماز روی خود را به جانب مسجدالحرام کن. این دستور حقی از جانب پروردگار توست. و خداوند از آنچه انجام می دهید غافل نیست ( 149) و از هر سو خارج شدی، روی خود را به جانب مسجدالحرام کن ، و هر جا بودید ، روی خود را به سوی آن کنید، تا مردم دلیلی بر ضد شما نداشته باشند(150)
  سلام امیر آقا ... عصر روز جمعتون به خیر و شادی:احترام:
  در مورد عکس قبله ، میخواستم چند نکته رو خدمتتون عرض کنم:
  درسته ، من حرف شما رو قبول دارم که خداهمه جا هست و اینقدر کریم و مهربونه که خیلی از نکاتی که ممکنه تو عبادت هامون یا کارهای روزانه بهش توجه نکنیم ، به بزرگی خودش میخشه. اما این در صورتی هستش که فرد آشنایی با اصول و احکام دینش نداشته باشه و ابزار و شرایط شناخت و کسب معرفت هم براش فراهم نباشه. اما در مورد قبله ، آیه صریح قرآن هست که در اون خدا صراحتا قبله ، و جهتی که ما باید به اون سمت نماز بخونیم رو مشخص کرده.
  اگر مهدی زهرا باز گردد / جهان آیینه اعجاز گردد
  سرم را پیش پایش می گذارم / که با خاک رهش دمساز گردد . . .
  ولادت امام زمان (عج) مبارک باد
  . . غیر از تو مرا دلبر و دلدار نباشد / دل نیست هر آندل که ترا یار نباشد شادم که غم هجر توگردیده نصیبم / بهتر ز غم هجر تو غمخوار نباشد . . . ولادت امام مهدی(عج) بر شما مبارک .
  مادربزرگ میوه ها!  بالاخره قبله کدوم طرفیه

  [IMG]

  :نیش2::نیش2::نیش2::نیش2::نیش2::نیش2::نیش2::نیش2::نیش2::نیش2::نیش2::نیش2:
  سلام جناب امیر محسن گرامی

  عرض ادب :احترام: خوبین؟ :گل:

  برد شیرین تیم ملی ایران و صعود مستقیم به جام جهانی رو شاد باش عرض میکنم خدمتتون :گل:
 • بارگذاری…
 • بارگذاری…
 • بارگذاری…
بالا