• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

اصول مهم در سئو

shadishiri65

New member
Seo-Factors.jpg

به سئو اهمیت بدهید اگر نسبت به سئوی سایت بی‌اهمیت باشید بازدیدکنندگانی که از طریق موتورهای جستجوگر ممکن است از سایت شما دیدن کنند را از دست خواهید داد . اگر وب سایت و سئو سایت را ارتقا ندهید موتورهای جستجو نمی‌توانند سایت را پیدا کرده و برپایه کلمات کلیدی مرتبط با بیزنس و کار شما دسته‌بندی کنند و به بازدیدکنندگان نمایش دهند .

دقت کنید که توجه به مسائل داخلی (on-site) و خارجی (off-site) به صورت همزمان الزامی است؛ زیرا با ارتقای هر دو، امکان رسیدن به نتیجه مطلوب میسر است .
رنکینگ می‌تواند گمراه‌ کننده نیز باشد. صفحات با رنکینگ بالا اگر باعث فروش نشوند عملا بی فایده و غیر مفید هستند ، هدف اصلی باید ارتقا فروش باشد.
صفحات رنکینگ پایین هم می‌توانند با صفحات دیگر با رنکینگ بالاتر رقابت کنند.
بیزنس‌های کوچک می‌توانند رتبه‌ی بالاتری نسبت به بیزنس‌های بزرگ داشته باشند. غیر ممکن نیست که صفحه‌ای ازطراحی وب سایت یک شرکت کوچک بالاترو برتر از صفحه‌ی وب سایت شرکت بزرگتر در رتبه‌بندی قرار داشته باشد .
موتورهای جستجو صفحات وب را رتبه بندی می‌کنند نه کل وب سایت را. پس این موضوع که یک صفحه جایگاه خوبی بین موتورهای جستجوگر پیدا کند به خصوصیات و کیفیت همان صفحه برمی‌گردد .


نقش رقبا در سئو
همواره رقبا را در نظر داشته باشید ،در واقع کلمات کلیدی چالش سختی بین شما و رقباست. کلمات کلیدی که توسط سایت‌هایی با رنکینگ بالا انتخاب شده است را چک کرده و مشاهده کنید رقبا دقیقا چه کاری انجام داده اند و برای ارتقای سئو چه تلاش‌های کرده‌اند ولی دقت داشته باشید که تقلید کورکورانه برای بهینه سازی سایت (سئو) راهکار خوبی نیست چون هیچ دو سایتی کاملا مشابه نیستند .
سئو و رتبه بندی در موتور جستجو
چه مدت زمانی طول می‌کشد تا سایت من در جایگاه مناسب خود قرار بگیرد و یا این رتبه و جایگاه تا چه مدت برای من خواهد بود:
هرچه وب سایت جدیدتر باشد، برای بهینه سازی سایت باید صبورتر باشیم زیرا کسب قدرت و اطمینان، زمان بر است و برای توسعه احتیاج به زمان دارید .
مدت زمان سئو شدن سایت ، قزعا با زمانی که برایش وقت گذاشته می شود ارتباط مستقیمی دارد. بعضی ها فکر می کنند که فقط با هزینه کردن می‌توانند این امر را ترسیع دهند .
نتیجه‌ی ارتقای سئو ثابت نیست. یعنی کارهایی که امروز روی سئو انجام می‌دهید ممکن است در ماه های بعدی به نتیجه برسد .
کار روی سئو زمان خاصی ندارد ، اگر می‌خواهید رنکینگ بهتر داشته باشید و بینندگان بیشتری را جذب کرده و فروش بیشتری داشته باشید باید همواره در حال توسعه دادن سئو باشید.

منبع:
بهینه سازی سایت ، طراحی سایت ، طراحی وب سایت
 
بالا