• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

تورس : سسک بايد در ترکيب بماند

amininho

متخصص بخش کامپیوتر

هافبک ارزشمند تيم بارسلوناي اسپانيا در بازي افتتاحيه‌ي گروه سوم توانست گل تساوي‌بخش تيم ملي اسپانيا را وارد دروازه‌ي بوفون نمايد. بدين ترتيب قهرمان جهان در اين ديدار حداقل امتياز را بدست آورد.

تورس در 20 دقيقه‌ي پاياني اين بازي به ميدان رفت و در شرايطي که مي‌توانست در دو موقعيت ، گل سه امتيازي را براي اسپانيا به ثمر برساند ، هر دو را با بي‌دقتي از دست داد. مهاجم تيم قهرمان ليگ قهرمانان اروپا معتقد است که حضور او در تيم ملي صرفا براي کمک به بهبود شرايط اين تيم است. او بسيار اطمينان دارد که ماتادورها پس از عبور از بن‌بستي به نام آتزوري ، بازي‌هاي پيش‌روي خود را با پيروزي پشت سر خواهند گذاشت. او در اين رابطه اين چنين مي‌گويد : " گرچه مهم اين است که اسپانيا پيروز شود ، اما با اين شرايط نيز ما مي‌توانيم هم چشم‌نواز و زيبا بازي کنيم و هم نتيجه‌گرا باشيم."او در پايان با گفتن جمله‌اي به بحث قرار گيري سسک در ترکيب اصلي پايان مي‌دهد و مي‌گويد : " اگر سسک موفق به گلزني شده است ، بايد در ترکيب اصلي حفظ شود."

تيم ملي اسپانيا در دومين گام خود در مرحله‌ي گروهي جام ملت‌هاي اروپا بايد سه‌شنبه شب به مصاف ايرلند برود.
 
بالا