حاج صفي: اميدوارم فردا استقلال را ببريم

Reza Sharifi

مدير ارشد تالار
[h=2] احسان حاج صفي مي‌گويد استقلال تيم خوبي است و در فصل جاري هم از مدعيان اصلي قهرماني است ولي ما سپاهان هستيم و اميدوارم در بازي فردا استقلال را ببريم.

[TD="align: left"]
00024200.jpg
[/TD]هافبک تدافعی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان با اشاره به اینکه استقلال در فصل جاری بازیکنان بزرگ و خوبی را جذب کرده است اظهار کرد: ما نیز بازیکنان بزرگی را در اختیار داریم و فردا نیز در ورزشگاه خانگی خود و در مقابل هواداران‌مان در مقابل استقلال تهران به میدان خواهیم رفت. تیم ما روز به روز در حال بهبود است و پس از دو برد متوالی که در هفته‌های اول و دوم به دست آورده‌ایم، از نظر روحی شرایط بسیار مناسبی داریم.
به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: همواره دیدار تیم‌های سپاهان و استقلال خوب از آب درآمده و امیدواریم فردا در زمین خود بازی بسیار خوبی را ارائه کنیم تا بتوانیم هواداران خود را راضی و خشنود به خانه‌شان بفرستیم.
هافبک دفاعی فولاد مبارکه سپاهان در فصل جاری در پاسخ به اینکه برخی‌ سپاهان و استقلال را از مدعیان اصلی قهرمانی می‌دانند گفت: صحبت در مورد قهرمانی زود است اما ما تیم خوبی هستیم. چند هفته دیگر باید بگذارد تا عیار تیم ما مشخص شود.
حاج صفی در مورد به کارگیری خود در پست هافبک دفاعی توسط زلاتکو کرانچار در فصل جاری خاطرنشان کرد: من در 16 سالگی برای اولین بار که به تیم بزرگسالان سپاهان راه یافتم، توسط لوکا بوناچیچ در این پست بازی کردم و تجربه بازی در این پست را دارم. هرچند به کارگیری بازیکنان توسط مربیان سلیقگی است اما در تمرین‌ها نیز در این پست خوب بوده‌ام و بازی کردن برایم در این پست خیلی سخت نیست.
وی ادامه داد: در فصل جاری با رفتن امید ابراهیمی از تیم سپاهان باشگاه ما هافبک دفاعی جذب نکرد و سرمربی تصمیم گرفت که از من در این پست استفاده کند.
هافبک دفاعی تیم فولاد مبارکه سپاهان در مورد رسیدن محرم نویدکیا به بازی فردا مقابل استقلال اظهار کرد: محرم طی این چند روزه با ما تمرین کرده است اما احتمالا حضور او در بازی فردا 50 – 50 است و صددرصد هیچ چیز مشخص نیست اما امیدواریم محرم هرچه سریع‌تر به تیم بازگردد چرا هر زمان که او بازی کرده سرنوشت بازی را تغییر داده است.
حاج صفی همچنین در مورد احتمال جدایی‌اش از تیم سپاهان در صورت ارائه پیشنهادهای خارجی گفت: این موضوع کاملا بستگی به پیشنهاد خارجی دارد که ارائه می‌شود. اگر پیشنهاد خارجی در فصل جاری به من ارائه شود، باید ابتدا در مورد اینکه از کجا این پیشنهاد ارائه شده و چه شرایطی را پیش خواهد آورد فکر خواهم کرد و پس از انجام بررسی‌های لازم در این خصوص تصمیم خواهم گرفت. 
بالا