• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

طراحی سایت ساده و ارزان مزایا و معایب

shadishiri65

New member
بسیاری از کاربران اینترنت به دنبال طراحی سایت ارزان ، ساده و سریع هستند. سایت های ساده و ارزان معمولا دارای طراحی گرافیک مناسبی ندارند و بدون طراحی گرافیکی برای سایت آماده و بصورتی خیلی ساده راه اندازی می گردد در این طراحی سایت ها امکانات مدیریتی سایت جهت ورود اطلاعات و معرفی آن برای کاربر با توجه به سادگی که دارد بسیار روان است ولیکن به دلیل عدم انجام کار گرافیک و طراحی سایت ، سایت مورد پسند کاربران و بازدید کنندگان از سایت قرار نمی گیرد.ولیکن در عین حال می توان با استفاده از رنگ و عکس های مناسب خلا سبک طراحی سایت ساده را پوشاند. این سایت ها با توجه به عدم داشتن طراحی گرافیکی سایت نسبتا ارزان تر و با قیمت مناسب تر عرضه می گردد و زمان تحویل و راه اندازی طراحی این سایت ها سریع نیز می باشد.
این سایت ها برای کارهای موقتی و یا افرادی که می خواهند سایت خود را خیلی سریع راه اندازی نمایند مناسب می باشد ولی سایت ایده آل و ماندگار و باعث جذب مخاطبین نخواهد بود.

منبع:
طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، بهینه سازی سایت
 
بالا