معرفی پرینتر و فکس سامسنگ SF-375TP

bamdad

کاربر ويژه
413M6EHbD-L.jpg


قبل از هر چیزی کوچیک بودن این دستگاه به چش میاد و اینکه همه جا می توان اونو جا داد و 4 کاره بودنه این دستگاه(کپی،پرینت،فکس و اسکن).با این دستگاه فکسها عملاً خودبخود فرستاده می شند. برای فکس کردن لازم نیست دسته های بزرگ کاغذ را به دستگاه فکس اداره برد و منتظر شد، شماره بگیری و یا کاغذهای گیر کرده را خارج کنی. SF-375TP با ابعاد کوچک خود به شما اجازه می ده از پشت میزتون فکس بفرستید.
SF-375TP امکانه اینو داره که دستگاه فکس تون مثه یک چاپگر کامل برای شما کار کنه. اسناد و متنای جدید و یا فکسهای ذخیره شده رو با سرعت قابل توجه 4 برگ در دقیقه چاپ کنه در حالیکه دستگاه براحتی با اتصال USB 2.0 به کامپیوتر وصل می شه.ارتفاع این دستگاه تنها 11.8 سانتیمتره و به رنگهای متنوعی عرضه شده،به نظرم این دستگاه برای دفترای خونگی و یا محیطهای کار اداری خیلی خوبه.

SF-375TP_02.jpg


با این دستگاه دیگه نیاز نیس که حتمن سند اصلیو که میخای بفرستیو داشته باشی و فقط کافیه اونارو ارسال کنی به دسگاه و میتونه تا 20 برگ داخل خودش ذخیره کنه و بفرسته فکسارو.حتی می شه بدون نیاز به چاپ کردن فکس دریافت کرد.
حتی میشه با این دستگاه فقط اسناد و متونی رو که لازم دارید چاپ کرد، بقیه اونارو می شه ذخیره کرد. با Samsung SF-375TP اسناد رو می تونید بدون نیاز به یک دستگاه کپی جدا، با سرعت 3 کپی در دقیقه کپی کرد و مستقیماً فکس کرد. 50 برگ جا میشه توش و حتی می شه اسناد را بزرگ یا کوچک کرد.
یه فناوری جدیدی هم توش کار شده که دیگه برگه ها گیر نمیکنه و خیلی کمتر به مشکل میخوره تو این ضمینه.

samsung_sf_375tp_bb.gif


میشه قبله این که فکسو بگیرید اونو اول دید و اگه به درد نخور بود از همون جا حذفش کرد.راهی سریعتر برای ارتباط با مشتریان و همکاران هم هس، می تونید مستقیماً از دستگاه فکس خود برای آنها SMS بزنید. با این دستگاه میشه تا 30 پیام دریافت و چاپ کرد.البته بگما فعلا تو ایران نمیشه با اس ام اسش کار کرد هه هه (قابلیت sms: فقط در بریتانیا، آلمان، فرانسه و ایتالیا)
اگرم که یه وقت سیمه تلفن از دستگاه جدا بشه روی LCD دستگاه یه پیام نشون میده و هشداری صوتی به صدا در می آد تا خطو وصل کنید.
با SF-375TP می توان هرگاه بیرون از دفتر بودید فکس خود را روی حالت TAM تنظیم کرد تا همه تماسهای ورودی به سیستم منشی تلفنی داخلی هدایت بشن. تا 30 پیام قابل ذخیره هستش.

f4.jpg

 
بالا