• توجه: در صورتی که از کاربران قدیمی ایران انجمن هستید و امکان ورود به سایت را ندارید، میتوانید با آیدی altin_admin@ در تلگرام تماس حاصل نمایید.

چه کسی از سئواستفاده می کند؟

shadishiri65

New member
اگر که سایتتان که طراحی شده هم اکنون رتبه مثلا بیستم را در جستجوی یک عبارت خاص دارد ، برای اینکه رتبه جستجوی این عبارت برای سایتتان به رتبه بالاتر بهبود بیابد ، باید حتما از سئو استفاده کنید . چون موتور های جستجو در وب رایج تر شده اند هر کسی که تمایل داشته باشد در وب دیده شود می تواند از مزیتهای بهینه سازی سایت استفاده کند .

SEO ، بعنوان یک راه بازاریابی اینترنتی، مسائلی مثل نحوه عملکرد موتورهای جستجو، کلمات کلیدی که مردم در جستجوهایشان بیشتراستفاده می کنند، موارد مورد جستجوی مردم، و موتورهای جستجوی هدف مشتریان را در نظر می گیرد.
بهینه سازی سایت می تواند شامل ویرایش کردن مطالبش یا ویرایش کردن کد HTML و دیگر کدهای آن باشد، که هر دو تأثیر زیادی در افزایش کلمات کلیدی و پاک کردن بار اضافی اندیس موتور جستجو دارند.

بهینه سازی برای موتور های جستجو در اداره یک تجارت موفق آنلاین یکی از حیاتی ترین راهها است. بسیاری از شرکت ها هزینه های زیادی را برای طراحی سایت شان متحمل شده اما اهمیت بهینه سازی موتور های جستجو و بازاریابی اینترنتی را فراموش می کنند.
در نتیجه، وبسایت آنها در رتبه ی پایینی از موتورهای جستجو قرار می گیردو درنتیجه مشتریان برای پیدا کردن وبسایت آنان باید به سختی تلاش کنند. با بعضی از تکنیک های پیشرفته
بهینه سازی و تکنیک های بازاریابی، وب سایت شما می تواند به مراتب بالاتر رتبه بندی نتایج جستجو دست پیدا کند، و در نهایت ترافیک بیشتری به سوی وب سایت شما فرستاده و تعداد مشتریان شما افزایش خواهد یافت.

منبع:
طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، بهینه سازی سایت
 
بالا