گزارش فيفا از نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا

khorde-shishe

متخصص بخش فوتبال
[h=2]سايت فدارسيون جهاني فوتبال در گزارشي از بازي‌هاي دور رفت مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا، نوشت که استقلال از جبران شکست در کره و صعود به فينال اطمينان دارد.

[TD="align: left"]
00026457.jpg
[/TD]
سايت فيفا با مرور نتايج بازي‌هاي رفت مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا از جمله شکست 2 بر صفر استقلال در خانه اف سي سئول کره جنوبي، نماينده ايران و سرمربي‌اش را نسبت به صعود به بازي نهايي رقابت‌ها مطمئن توصيف کرده است.

فيفا در اين گزارش نوشته است: « در حالي که گوانگژوي چين به لطف پيروزي 4 بر يک بازي رفت برابر کاشيوا ريسول ژاپن شانس خوبي براي صعود به فينال دارد، استقلال ايران نيز از بابت جبران شکست 2 بر صفر بازي رفت در خانه اف سي سئول کره جنوبي در بازي برگشت و در جو ترسناک ورزشگاه آزادي تهران اطمينان دارد.»

در ادامه اين گزارش آمده است:« دو گل از دژان داميانوويچ و گو يو هان در سئول، نماينده کره را به پيروزي رساند اما اين تيم فرصت‌هاي بسيار خوبي براي پرگل‌تر کردن پيروزي خود داشت که آنها را از دست داد و امکان دارد در بازي برگشت حسرت آن را بخورد.»

فيفا سپس به اظهارات پس از بازي امير قلعه نويي، سرمربي استقلال اشاره کرده و به نقل از وي نوشته است:«يکي از اهداف ما اين بود که در خانه حريف گل بزنيم. تلاش فراواني انجام داديم اما نتوانستيم گل بزنيم. با اين حال شرايط در تهران ممکن است کاملا متفاوت باشد و من باور دارم که ما مي‌توانيم اين مشکل را حل کنيم. اگر مي‌توانستيم گل بزنيم بهتر بود اما فکر مي‌کنم که در تهران مي‌توانيم 2 گل بزنيم. در بازي برگشت حملات فراواني انجام خواهيم داد و با تمام توانايي‌مان به ميدان خواهيم رفت.» 
بالا