IRIScan Book 2؛ اسکنر همراه

ahmadfononi

معاونت انجمن
به نقل از فن آوری اطلاعات ایران، با استفاده از اسکنر IRIScan Book 2 می توانید به راحتی کتاب ها، اسناد، مجلات و عکس ها را بدون در نظر گرفتن مکانی که هستید اسکن نمایید و نیاز به کامپیوتر و ابزار خاص دیگری نداشته باشید.

IRIScan Book 2 توسط دو برنامه پشتیبانی کننده از اسکن عرضه می شود. یکی از آنها نرم افزار Readiris 14 بسیار تاثیرگذار و مفید می باشد، این برنامه قادر است فایل های اسکن و PDF را به متون دیجیتالی قابل ویرایش و جستجو تبدیل کند که بعدا می توان از طریق بارگذاری ابری به انتقال آنها بر روی دستگاه های دیگر پرداخت.

حمل اسکنر IRIScan Book 2 بسیار آسان است و از آنجایی که انرژی الکتریکی خود را از طریق باتری تامین می کند نیازی به حمل کابل های برق نمی باشد.

تمامی صفحات اسکن شده توسط این اسکنر مستقیما به کارت مموری microSD ارسال می شود، محلی که این دستگاه عملیات سیاه- سفید یا رنگی بودن آن را با اعمال رزولیشن ۶۰۰ و ۳۰۰ dpi انجام می دهد.

این اسکنر فوق العاده کاربردی با دو ورژن متفاوت حفظ انرژی عرضه می شود؛ ورژن IRIScan Book 2 که دارای دو باتری AA است که انرژیِ فراهم آوردن تا بیش از ۲۰۰ صفحه اسکن را تامین می کند و به قیمت ۹۹ دلار به فروش می رسد و دیگری که با قیمت ۱۲۹ دلار عرضه می شود؛ IRIScan Book 2 Executive است که دارای یک باتری قابل شارژ مجدد درون ساختاری است که می تواند اسکن ها را ازطریق بلوتوث به تلفن هوشمند، تبلت، لپ تاپ یا کامپیوتر دسکتاپی ارسال نماید.
 
بالا